TYGODNIOWY PLAN ZAJĘĆ

dla klas 0a, 0b, 0c, 0d, 0e

Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Janowie Lubelskim

rok szkolny 2019/2020

           
  Zacieniowane pola oznaczają godz. w czasie których realizowana jest podstawa programowa
           
           
PONIEDZIAŁEK
Godzina 0a 0b 0c 0d 0e
6:30-8:00 D. Pietraszuk 6:30 - 8:00, K. Lachawiec 7:30 – 8:00
8:00-8:30 D. Pietraszuk  E. Czerniak K. Chmiel J. Jarosz K. Lachawiec
8:30-9:00
9:00-9:30
9:30-10:00
10:00-10:30
10:30-11:00 Religia/
11:00-11:30 J. Jarosz Religia/
11:30-12:00 Rytmika/W. Małysz K. Lachawiec
12:00-12:30 D. Pietraszuk Rytmika/W. Małysz A. Żytko J. Jarosz
12:30-13:00 E. Czerniak Rytmika/W. Małysz
13:00-13:30 K. Chmiel I. Walas W. Małysz
13:30-14:00 A. Żytko J. Jarosz
14:00-14:30
14:30-15:00
15:00-15:30 W. Małysz
15:30-16:00 W. Małysz
           
           
           
           
           
WTOREK
Godzina 0a 0b 0c 0d 0e
6:30-8:00 J. Jarosz 6:30-8:00, E. Czerniak 7:30-8:00
8:00-8:30 K. Chmiel E. Czerniak W. Małysz A. Żytko J. Jarosz
8:30-9:00
9:00-9:30
9:30-10:00
10:00-10:30
10:30-11:00 J. ang./E.Kulpa Religia/
11:00-11:30 D. Pietraszuk J. ang./E.Kulpa Religia/ K. Lachawiec
11:30-12:00 E. Czerniak A. Żytko
12:00-12:30 J. ang./E.Kulpa
12:30-13:00 W. Małysz
13:00-13:30 D. Pietraszuk I. Walas W. Małysz
13:30-14:00 A. Żytko K. Lachawiec
14:00-14:30
14:30-15:00
15:00-15:30 K. Lachawiec
15:30-16:00 K. Lachawiec
           
           
           
           
           
           
           
           
           
ŚRODA
Godzina 0a 0b 0c 0d 0e
6:30-8:00 K. Lachawiec 6:30-8:00, I. Walas 7:30-8:00
8:00-8:30 D. Pietraszuk E. Czerniak W. Małysz J. Jarosz K. Lachawiec
8:30-9:00
9:00-9:30
9:30-10:00
10:00-10:30 Religia/
10:30-11:00 E. Czerniak Religia/ Rytmika/W. Małysz
11:00-11:30 Religia/ K. Chmiel J. Jarosz Rytmika/W. Małysz
11:30-12:00 D. Pietraszuk K. Lachawiec
12:00-12:30 A. Żytko J. Jarosz
12:30-13:00
13:00-13:30 A. Żytko J. Jarosz
13:30-14:00 D. Pietraszuk E. Czerniak K. Chmiel
14:00-14:30
14:30-15:00
15:00-15:30 A. Żytko
15:30-16:00 A. Żytko
           
           
           
           
           
           
           
           
           
CZWARTEK
Godzina 0a 0b 0c 0d 0e
6:30-8:00 A. Żytko 6:30-8:00, K. Chmiel 7:30-8:00
8:00-8:30 K. Chmiel I. Walas W. Małysz A. Żytko K. Lachawiec
8:30-9:00
9:00-9:30
9:30-10:00
10:00-10:30 Religia/
10:30-11:00 K. Chmiel Religia/ J. angielski/E. Kulpa
11:00-11:30 Religia/ W. Małysz J. Jarosz J. angielski/E. Kulpa
11:30-12:00 E. Czerniak K. Lachawiec
12:00-12:30 D. Pietraszuk K. Chmiel
12:30-13:00
13:00-13:30 J. Jarosz K. Lachawiec
13:30-14:00 D. Pietraszuk E. Czerniak K. Chmiel
14:00-14:30
14:30-15:00
15:00-15:30 D. Pietraszuk
15:30-16:00 D. Pietraszuk
           
           
           
           
           
           
           
           
           
PIĄTEK
Godzina 0a 0b 0c 0d 0e
6:30-8:00 E. Czerniak 6:30-8:00, I. Walas 7:30-8:00
8:00-8:30 D. Pietraszuk E. Czerniak W. Małysz A. żytko J. Jarosz
8:30-9:00
9:00-9:30
9:30-10:00 J. angielski/E. Kulpa
10:00-10:30 D. Pietraszuk J. angielski/E. Kulpa
10:30-11:00 E. Czerniak J. angielski/E. Kulpa
11:00-11:30 A. żytko J. angielski/E. Kulpa
11:30-12:00 I. Walas J. angielski/E. Kulpa K. Lachawiec
12:00-12:30 K. Chmiel W. Małysz
12:30-13:00
13:00-13:30 K. Chmiel I. Walas W. Małysz A. żytko K. Lachawiec
13:30-14:00
14:00-14:30
14:30-15:00
15:00-15:30 K. Chmiel
15:30-16:00 K. Chmiel